Euro Truck Simulator 2 Sistem Gereksinimleri

Euro Truck Simulator yani ETS 2 oyunu için hazırlamış olduğumuz içerikte ETS 2 minimum sistem gereksinimleri ve önerilen sistem gereksinimleri paylaşımı yaptık. Türkiye’de en çok oynanan oyunlardan biri olan Euro Truck Simulator kamyon, tır şoförü simülasyon oyunudur. Oyun içerisinde ülke ülke gezerek sizlere verilen nakliye görevlerini kurallara uyarak tamamlamanız gerekmektedir.

Euro Truck Simulator 2 oyunu steam üzerinde 39 TL fiyatıyla satılmaktadır oyunu satın almak için veya demo sürümünü indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. ETS 2 oyunu 2012 yılında çıkmasına rağmen sürekli güncelleme almaktadır. Güncelleme içerisinde özel yamalar da sunulmaktadır. Oyun içi sunulan mod paketleri ücretlidir, ücretsiz olarak bu paketleri almak isterseniz indirme sitelerini kullanabilirsiniz. ETS 2 Türkiye modu ile ülkemizde bulunan şehirlerde nakliyat yapabilirsiniz.

Windows, Mac cihazınıza oyunu yüklemeden önce bakmanız gereken ETS 2 sistem gereksinimleri aşağıda paylaşıldı.

ETS 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

Bu oyunu oynayabilmeniz için gereken en düşük özellikler aşağıda paylaşıldı, orta seviyeli cihazlarda rahatlıkla oynayabilirsiniz.

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Çift çekirdekli CPU 2,4 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTS 450 sınıfı (Intel HD 4000)
  • Sabit Disk: 7 GB kullanılabilir alan

Euro Truck Simulator 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64-bit
  • İşlemci: Dört çekirdekli CPU 3.0 GHz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 760 sınıfı (2 GB)
  • Sabit Disk: 8 GB kullanılabilir alan

ETS 2 Kaç GB?

Bilgisayarınıza oyunu yüklemeden önce en çok merak edilen konulardan biri olan ETS 2 oyun boyutu, ETS 2 ne kadar sürede iner sorularına cevap veriyoruz. Bilgisayarınızda en az 6 GB boş alan olmalıdır oyunun saf hali bu boyuttadır.

ets 2 kaç gb

Oyun içi ilerlemeler ve modlar ile ETS 2 gb boyutu artmaktadır. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilmek adına bilgisayarınızda en az 8 GB boş alan olmalıdır. ETS 2 indirme süresi 16 MBPS internet hızına sahip kişilerde 45 – 50 Dakika arası sürmektedir. 8 MBPS internet hızına sahip cihazlarda ise 90 dakika süresinde oyun indirme işlemi tamamlanmaktadır.

Bilgisayarım Euro Truck Simulator 2 Kaldırır mı?

Yazımız içerisinde bulunan minimum sistem gereksinimlerini karşılayan Windows ve Mac cihazlarında oyunu oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızın özelliklerini bilmiyorsanız Başlat > Çalıştır alanına gelerek “dxdiag” komutunu yazabilirsiniz. Bu komutu yazdıktan sonra bilgisayarınızın tüm özellikleri görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu