Fatih İnternet Şifresi

Okullarda ücretsiz olarak sunulan internet olan Fatih ağı için yazı hazırladık. Fatih internet şifresi 2021 yılı ve çalışan fatih vpn programlarını paylaştık. Bilindiği üzere Fatih okul internetine bağlı olan öğrenciler istediği internet sitelerine girememektedir. Normal ev interneti gibi interneti kullanabilmeniz mümkündür bunun için yazımızı dikkatlice okumanız yeterli olacaktır. Fatih internet şifre ve çalışan vpn programları güncellendi.

Fatih İnternet Şifresi 2021

Aşağıda bulunan fatih şifrelerini sırasıyla deneyiniz. Çoğu okulda Fatih şifresi ilk sırada bulunandır. Paylaşmış olduğumuz şifreler ile giriş yapamadıysanız okulunuz şifreyi özelleştirmiştir. Yine de Fatih şifre bilgisini akıllı tahtalar aracılığıyla kolaylıkla bulabilirsiniz. Bunun için öncelikle akıllı tahtayı açın ardın sağ alt tarafta bulunan wifi simgesine tıklayın. Burada bağlı ağları görebileceğiniz gibi Fatih internet şifresini de görebilirsiniz.

 • En güncel 2021 Fatih wifi şifresi: !1qaz2WSX3edc4RFV%56
 • Fatih.1234
 • F@M2015i#Eb23TC
 • verdijm@n1453
 • f1@2t34ih5
 • T1F0@7T1IH1Y4E5G3IMTEEBKC!0+R%U^9M£C

Fatih VPN Programı 2021

Fatih Projesi çıktığı ilk günden bugüne kadar sürekli yeni yöntemler keşfedilmektedir. Keşfedilen bu yöntemlerin bir çoğunu MEB çözümledi. Artık eskisi kadar kolay bir şekilde çalışan VPN programı bulmak kolay değildir. Şu an için bir çok öğrencinin aktif olarak kullandığı VPN programı AnonyTun ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Fatih AnonyTun Ayarları

Fatih internetine bağlanabilmek için gerekli olan uygulamalardan biri olan AnonyTun ayarlarını adım adım sizinle paylaştık.

 1. Uygulamayı mağazadan indiriniz,
 2. Uygulamayı açınız sağ üst tarafta bulunan “Ayarlar” ikonuna tıklayın,
 3. “Stealth Tunnel” özelliğini “On” konumuna getirin,
 4. “Connection Protocol” alanını “http” olarak değiştirin,
 5. Port alanına 443 bilgisini girin,
 6. “PayLoad” özelliğini “On” konumuna getirin,
 7. Bu adımları uyguladıktan sonra “Save” butonuna tıklayın.

Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra aşağıdaki adımları dikkatlice uygulamanız gerekmektedir.

 1. “Ayarlar” sayfasına tekrar girin ve “Edit Custom TCP” butonuna tıklayın,
 2. Açılan ekranda “URL/Host” alanına www.eba.gov.tr yazın, sonrasında alt tarafında bulunan “Request method” alanına tıklayıp ve “put” özelliğini kullanın.
 3. Sağ alt tarafta bulunan “Save” butonuna tıklayıp ayarları kaydedin.

Paylaşmış olduğumuz adımları sırasıyla uyguladıysanız artık Fatih VPN etkinleştirebilir ve dilediğiniz internet sitesine girebilirsiniz. Fatih güncel wifi şifresi yazımız yeni yöntemler çıktıkça güncellenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu