Instagram Hikayelerine Ve Fotoğraflarına Gizlice Bakma

Instagram takip ettiğiniz veya takip etmediğiniz kişileri hikayelerine nasıl gizli bir şekilde bakabileceğinizi anlatıyoruz. Paylaşacağımız uygulamalar sayesinde dilediğiniz hesaba gizlice bakabileceksiniz. Üç farklı yöntem ile Instagram gizli profilleri görüntüleme işlemini de yapabilirsiniz.

Arkadaşlarınızın veya merak ettiğiniz kişilerin hikayelerine bakarken adınız gözükmesin istiyorsanız Chrome eklentisi, internet sitesi veya telefona uygulama yükleyerek bakabilirsiniz. Hikayelere gizli bakma işlemi sayesinde engellendiğiniz kişinin de hikayelerine bakabilirsiniz.

Instagram Hikayelere Nasıl Bakılır?

Telefonunuzdan ve bilgisayarınızda istediğiniz Instagram profiline bakabilirsiniz. Bunun için öncelikle telefonunuza uygulama indirmeniz gerekmektedir. İndirdiğiniz uygulamaya giriş yaptıktan sonra günlük hakkınız neticesinde hikayelere gizlice bakma ve indirme işlemini yapabilirsiniz. Herhangi bir uygulama indirmeden hikayelere bakabileceğiniz internet sitelerini de sizlerle paylaştık.

Instagram hesabınız ile giriş yapmanızı isteyen uygulamaları ve internet sitelerini kullanırken kesinlikle yan hesap ile işlem yapınız. Asıl hesabınız ile giriş yapmanızı tavsiye etmiyoruz bir süre sonra hesabınızın sizden habersiz etkileşimde bulunduğunu fark edebilirsiniz.

BlindStory Uygulaması

Instagram hikayelerine gizli bir şekilde bakmanızı sağlayan BlindStory uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamanın otomatik hikaye indime özelliği de bulunmaktadır bu sayede istediğiniz hesabın hikayelerini otomatik olarak indirebilirsiniz.

Android İçin İndir / Iphone İçin İndir

Story Saver For IG Uygulaması

En çok kullanılan hikayelere bakma uygulamalarından biri olan Story Saver’a İnstagram hesabınızla giriş yapmanız gerekmektedir. Instagram hesabınızla giriş yaptığınızda istediğiniz kişin hikayesine bakabilir, indirebilir ve Repost işlemini yapabilirsiniz. İndirdiğiniz tüm hikayelere uygulama içerisinde bulunan “Downloads” menüsü aracılığıyla erişebilirsiniz. İphone ve Android cihazlarda sorunsuz çalışmaktadır.

Android İçin İndir / Iphone İçin İndir

Instagram Gizliden Story İzleme İnternet Siteleri

Cihazına herhangi bir uygulama yüklemek istemeyen kişiler internet sitelerini kullanabilir. Burada paylaştığımız web sitelerine girip hikayesine bakmak istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazmanız yeterli olacaktır.

  • storiesig.net
  • smihub.com
  • ingramer.com
  • instadp.com
  • gramvio.com
  • instastory.net

Chrome IG Story Eklentisi

Bilgisayarınızda hikayelere gizli bir şekilde bakmak için ücretsiz ve kullanımı kolay olan Chrome Ig Story uzantısını kullanabilirsiniz. Sadece Chrome tarayıcısında çalışmaktadır. Uzantıyı yükleyip etkinleştirdikten sonra hikayesini görüntülemek istediğiniz kişinin profiline gidebilirsiniz.

Chrome İçin İndir

Instagram hikayelere bakma yollarını sizlerle paylaştık bu sayede gizliden görme işlemini yapabilirsiniz. 2021 Yılında çalışan uygulamalar yazımızda bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu