Windows 11 İndir | Windows 11 Ne Zaman Çıkacak

Bilgisayar sektörünün en büyük şirketlerinden biri olan Microsoft, Windows 11 için kolları sıvadı. Windows 11 için yayınlanan tanıtım videosunun ardından windows kullanıcıları ne zaman çıkacağı yönünde meraklarını sürdürmekte.

Merakla beklenen Windows 11’in çıkmasına sayılı günler kaldı. Geçen günlerde yayınlanan tanıtım videosunun süresinin 11 dakika olması’da kullanıcıların gözünden kaçmadı. Bu söylentilerin ardından arama motorlarında Windows 11 ne zaman çıkacak? Windows 11 ücretsiz mi olacak? gibi aramalar yapılmada. Tanıtım videosunu sayfanın en altından izleyebilirsiniz.

 

Windows 11 Ne Zaman Çıkacak?

Windows kullanıcılarının merakla çıkmasını beklediği Windows 11, 24 haziran 2021 tarihinde ilk tanıtımı yapılacak. Tam olarak 24 haziran 18.00’da başlayacak olan etkinlikde Windows 11‘in tüm özellikleri anlatılacak.

 

Windows 11 Ücretsiz Mi Olacak?

Henüz resmi olarak duyurulmayan Windows 11 için ücretli veya ücretsiz olacağı hakkında bir duyuru yapılmadı. Ancak eski sürümler için yani Win10, Win8.1, sürümleri için ücretsiz olabileceği hakkında konuşmalar gümdemde. Tabi gündemde olan bir diğer konu da Windows 11’in, Windows 10 üzerine bir güncelleme getirilerek güncellenmiş hali ile piyasaya tanıtılacağı yönünde.

 

Windows 11 İndir!

24 Haziranda tanıtılması beklenen Windows 11, tanıtılıp indirmeye açıldığı anda bu ekrandan ulaşabileceksiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu